• Discord kanalımız için buraya, youtube kanalımız için buraya tıklayınız.
  • Vip üye sistemi getirilmiştir,ayrıntılı bilgi için ilgili konuya buradan gidebilirsiniz.

BEDAVA INTERNET

oyb1905

Tanınmış Kullanıcı
Öncelikle Merhaba emeğe karşılık 1 like atarmisiniz,Gizli içerik

Bu
işlemleri yaparken faturalı veya faturasız önemi yok ikisindede çalışıyor. Bir arkadaşta denedik bu yöntemi bu internet hilesi bana aittir.

Faturalı hat kullanan arkadaşlar rahat olsun faturadan yemediğini dün gece vakti...
Please login to view full content. Giriş yap veya üye ol.

Kyream

Tanınmış Kullanıcı
VPN'e bağlanıyor ancak ücretsiz olarak internet sağlıyor mu bilmiyorum Wİ-Fİ üzerinden VPN'e bağlanıyor test edildi.
Ellerine Sağlık

watch441

Yeni Kullanıcı
Öncelikle Merhaba emeğe karşılık 1 like atarmisiniz,[Gizli içerik]

Bu
işlemleri yaparken faturalı veya faturasız önemi yok ikisindede çalışıyor. Bir arkadaşta denedik bu yöntemi bu internet hilesi bana aittir.

Faturalı hat kullanan arkadaşlar rahat olsun faturadan yemediğini dün gece vakti kontrol ettik. Ve sonuç başarılıydı

fakat aranızda emin olamayanlarınız veya güvenmeyenleriniz varsa faturasız bir hattada deneyebilir. Çok konuşmak gibi bir amacım yok oyüzden anlatıma geçmek istiyorum

İlk olarak ;

[Gizli içerik]

Herşey tamamsa kaydet butonuna basın ama bağlanmayın bu kısımda mobil veriyi açıyoruz mobil veriyi açın ardından VPN profilinin üstüne tıklayarak direk bağlanabilirsiniz
bi bakalim

Üst Alt