• Discord sunucumuz için buraya, youtube kanalımız için buraya tıklayınız.
  • Vip üye sistemi getirilmiştir,ayrıntılı bilgi için ilgili konuya buradan gidebilirsiniz.
  • Hide eklentisi aktiftir, konu açarken araç çubuğunun en sağından kullanınız.

BEDAVA NETFLİX METHOD !!!

LweN

Vip Member
VIP
Gold
Elit
Reaksiyon puanı
284
Herkese Merhabalar Ben LweN bugün size edava netflix method göstereceğim.

Öncelikle kendinizde olan bir mail adresiyle veyahut yeni bir mail adresi oluşturarak o mail ile Netflixe kayıt olun. Geçici mail adresi servislerini kullanmayın, çünkü 1 ay sonra size bu mail adresi tekrardan lazım olacak. Kayıt olduktan sonra karışınıza ödeme bilgilerinizi girmenizi isteyen bir yer gelecek. Oraya kendinize ait bir kredi kartını yazarak kayıt oluyorsunuz. Her şey tamam şimdi rahatça netflixinizi kullanabilirsiniz. Netflix üyeliğinizin bitmesine son 10 gün kala privacy@netflix.com adresine mail atacaksınız. Code: privacy@netflix.com Yazmanız gerekenler Mail adresini belirttiğim hesabımın ödeme bilgilerinin silinmesini arz ederim. Code: Netflix hesabımdaki mail adresim : kelesadam155@gmail.com En geç yedi ila on gün içerisinde hesabınıza kayıtlı kredi kartı bilgilerinizi hesaptan silecekler. Üyeliğiniz bitmeden 10 gün önce bu maili atarsanız üyeliğiniz bittiği sırada ödeme bilgileriniz de silinecek. Böylelikle aynı kredi kartı ile yeni bir hesap açıp 1 ay kullanabileceksiniz. Merak etmeyin silmemeleri gibi bir durum yok. Ben bu şekilde 3-4 ay kullandım
.
(alıntıdır)

iyi forumlar
LweN

g4stly

Administrator
Root
Reaksiyon puanı
339
Denendi çalışıyor,teşekkürler.

root.x

Elite Member
Elit
Reaksiyon puanı
15
Hocam ellerine sağlık netflix kullansaydım denerdim gerek yok şu an :)