• Discord sunucumuz için buraya, youtube kanalımız için buraya tıklayınız.
  • Hide eklentisi aktiftir, konu açarken araç çubuğunun en sağından kullanınız. Ayrıca gizli içeriği açmak için random vs. saçma mesajlar atmayınız.

Fatih Ağına Bağlanın

Walker #835

DEVELOPER
Moderatör
Developer
Reaksiyon puanı
142
Fatih Ağına Bağlanın

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
TAMAMDIR ARTIK HAZIR START DİYİP FATİH(OKUL İNTERNETİ)Nİ KULLANABİLİRSİNİZ.

SINIFINIZDAKİ HERKES E VERMEYİN BEN VERDİM ARTIK BEN KENDİM GİREMİYORUM WİFİ YE 800 KİŞİ GİRİYOR O ONA O ONA DERKEN ÇOĞALMIŞ GİTMİŞ

Son düzenleme:

LweN

Silver Member
Silver
Elit
Reaksiyon puanı
126
Eline Sağlık Güzel Post (y)?

root@fsociety

Elite Member
Elit
Reaksiyon puanı
9
biliyorum ama bixim okulda fatih ağı yok malesef

jqeryar

Elite Member
Elit
Reaksiyon puanı
1
Open tunda hız çok düşük ve serverin ban yeme riski bulunmakta. Meb sunucuları fortinite adlı siteden anında engelliyor fakat benim kullandığım sunucular oraya kayıtlı yani ban yiyemez. Ben çinlilerin kullandığı v2ray sistemini kullanıyorum ve 443 portları meb tarafından engel yemiyor(fortiniteye kayıtlı olmak şartıyla). En düşük aldığım hız 32 Mgbs, en yükseği ise 54 mgbs. Ayrıca anında bağlantı kurabiliyorum.

Walker #835

DEVELOPER
Moderatör
Developer
Reaksiyon puanı
142
Open tunda hız çok düşük ve serverin ban yeme riski bulunmakta. Meb sunucuları fortinite adlı siteden anında engelliyor fakat benim kullandığım sunucular oraya kayıtlı yani ban yiyemez. Ben çinlilerin kullandığı v2ray sistemini kullanıyorum ve 443 portları meb tarafından engel yemiyor(fortiniteye kayıtlı olmak şartıyla). En düşük aldığım hız 32 Mgbs, en yükseği ise 54 mgbs. Ayrıca anında bağlantı kurabiliyorum.
Ssl vede bazi baglanti yerlerini degistirerek sikintisiz sekilde kullanabilirsiniz her vpn dr oldugu gibi bunda da degisik ayarlarla daha iyi internet hizi daha kaliteli bir vpn haline gelebiliyor...