• Discord kanalımız için buraya, youtube kanalımız için buraya tıklayınız.
  • Vip üye sistemi getirilmiştir,ayrıntılı bilgi için ilgili konuya buradan gidebilirsiniz.

GEFORCE NOW METHOD 2K20

z10rNs

Tanınmış Kullanıcı
Herkse Selam Bildiğiniz Üzere Nvidia Geforce Now Adlı Cloud Gaming Programını Çıkardı Ve Üyelik Ücretsiz Ama 1 Saat Oynama Hakkınız (Günde) Ve Bekleme Süreniz Var Bende Methodu Deneyip Yaptım Şimdi Size Anlatacağım.
Gizli içerik
Kanıt:198
Please login to view full content. Giriş yap veya üye ol.

R4zly

Security Researcher, Bug Hunter, Exploit Developer
Herkse Selam Bildiğiniz Üzere Nvidia Geforce Now Adlı Cloud Gaming Programını Çıkardı Ve Üyelik Ücretsiz Ama 1 Saat Oynama Hakkınız (Günde) Ve Bekleme Süreniz Var Bende Methodu Deneyip Yaptım Şimdi Size Anlatacağım.
Öncelikle birtane sanal kart bulalım (ininal veya paycell olabilir)
Bulduktan sonra
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/ bu linkten join today diyip kayıt oluyoruz Hesap İkonuna Tıklıyoruz Ardından Sağ Üstten 3 Çizgiye Tıklıyoruz ve Geforce now seçiyoruz ardından free diyecek bunu upgrade diyip founders diyin adres vb istiyicek sallayabilirsiniz herşeyi onayladıktan sonra kullanabilirsiniz iyi forumlar
Kanıt:Ekli dosyayı görüntüle 198[Gizli içerik]
eyw

R4zly

Security Researcher, Bug Hunter, Exploit Developer
Öncelikle birtane sanal kart bulalım (ininal veya paycell olabilir)
Bulduktan sonra
https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/ bu linkten join today diyip kayıt oluyoruz Hesap İkonuna Tıklıyoruz Ardından Sağ Üstten 3 Çizgiye Tıklıyoruz ve Geforce now seçiyoruz ardından free diyecek bunu upgrade diyip founders diyin adres vb istiyicek sallayabilirsiniz herşeyi onayladıktan sonra kullanabilirsiniz iyi forumlar
Kanıt:Ekli dosyayı görüntüle 198[Gizli içerik]
HIDE'yi Yanlış Kısma Koymuşssun Sanırım :D

Üst Alt