• Discord sunucumuz için buraya, youtube kanalımız için buraya tıklayınız.
  • Hide eklentisi aktiftir, konu açarken araç çubuğunun en sağından kullanınız. Ayrıca gizli içeriği açmak için random vs. saçma mesajlar atmayınız.

Kolay Yoldan Nasıl Para Kazanılır #1

Zenix

Root
Root
Reaksiyon puanı
118
Merhabalar bugün sizlere nasıl kolay yoldan yeni başlayanlar için haftada 400-500 nasıl kazanıır onu söyleyeceğim

ABAZA AVI
Bildiğiniz üzere abaza dayılar ve gençler bu konuda en çok phising yiyenlerdendir
Biraz başlarda uğraşıcaksınız ama gerisi takır takır gelicek
Günde 1 saatinizi ayırdığınızda haftada dediğim paralara sahip olabilirsiniz biraz ya*rak görüceksiniz ama her işin kötü bir yanı vardır
Bunun için
1 adet onaylı Facebook hesabı
1 adet kadın isimli banka hesabı
Abaza arşivi

Kadın sesli mesajları (kız arkadaşınız varsa ondan isteyebilirsiniz)

Hedef bir Türk kadın belirlemelisiniz ve bu kadının hesabını takit etmelisiniz
2 günde bir hikaye atmayı unutmayın
Kandırıcağınız kişilere hergün selam yazın ve aranızı iyi tutun
Telefon numarası isterse açık hat alıp o açık hattı +whatsapp dan kullanabilirsiniz
# kullanmayı unutmayın (nasıl etiket kullanıcağınızı bilirosunuz :) )

Facebooku kurduk nasıl azgın dayı bulucaz dersek;
Facebookta mahallenizin dernek grupları vardır orda birsürü dayı vardır onları ekleyerek başlayabilirsiniz
Zaten onlar size yazmaya başlıyıcaktır (hedef tanıdığınız birisi varsa sizin için daha kolay olucaktır)

Hedef kişiler 4-7 gün arasında artık size güven hissiyatı artıcak ve para göndermeye başlıyıcak
Ne derimde para gönderir ?
*Öğrenciyim biraz para gönderirmisin
*Ücretli şov yaptığınızı belirtirsiniz ve Messenger fake cam ile kişiyi kandırabilirsiniz
*Evinize çağırın ve şunu deyin önden yarım ödeme yap adresimi atıyım yarısınıda gelince elden ver

Bu yöntemlerle başlangıç seviyesi bir para kazanabilirsiniz
(Ben 2 sene önce haftada 500e kadar para çıkardığımı hatırlıyorum)
Riski çok azdır dediğim gibi kendi tel nonuzu vermediğiniz sürece bi sıkıntı çıkmaz*

Öteki konuda görüşmek üzere (ABAZA ARŞİVİ FORUMDA PAYLAŞTIM ARATARAK BULABİLİRSİNİZ)